Kvietimas pagal Jūsų pageidavimus

JŪSŲ NORAI – MŪSŲ RŪPESTIS
Esame pasiruošę padėti nuo mažiausių pageidavimų  iki didžiausių norų.  Visi Jūsų prašymai – nuo nuotraukos įkėlimo iki prabangaus kvietimo spaudos – tai mūsų rūpestis ir darbas.  Esame tam, padėtume Jums įgyvendinti gražiausios Jūsų šventės detales ir akcentus.

vestuviniai kvietimai

NERIBOTI SPALVŲ DERINIAI
Savo išskirtiniam kvietimui galėsite pasirinkite iš mūsų paletės, apimančios daugiau nei 100 spalvų variantų, įskaitant aukso ir sidabro folijas. Platus spalvų pasirinkimas leis Jums nesudėtingai parinkti kvietimų spalvinę gamą prie Jūsų šventės akcentų.

Vestuviniai kvietimai

PRABANGUS DEKORATYVINIS POPIERIUS
Kiekvienas kvietimas spausdinamas ant aukštos kokybės popieriaus. Kvietimams naudojame tik geriausią dekoratyvinį popierių. Platus dekoratyvinio popieriaus pasirinkimas suteiks Jūsų kvietimas elegancijos ir išskirtinumo.

gražūs vestuviniai kvietimai

INDIVIDUALIZUOTAS DIZAINAS
Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti išskirtinio dizaino kvietimų šablonus. Visi šablonų tekstai, spalvos, šriftai bei detalės gali būti keičiamos.  Galime paruošti kelis kvietimo variantus, kad įsitikintumėte, kad viskas puikiai tinka Jūsų gyvenimo šventei.

išskirtinis dizainas

PAPILDOMOS PASLAUGOS
Mūsų kolegos padės Jums sukurti papildomas ir vientisą dizainą išlaikančias valgiaraščio kortelės, programas ir kitus popieriaus gaminusių Jūs šventei. Siūlome specialiai Jums atrinkus spalvų derinius ir šriftus, kad Jūsų kvietimas būtų išskirtinis.

vestuvinis kvietimas

Individualaus kvietimo užklausimo forma

Norėdami užsisakyti individualaus dizaino kvietimą surašykite pagrindinę informaciją apie kvietimus ir jų priedus.
Susisieksime su Jumis per 2 darbo dienas nuo užklausimo gavimo dienos.

    [recaptcha]