Užsakymo pateikimas ir apmokėjimas

KAIP ĮSIGYTI KVIETIMUS IR JŲ PRIEDUS?

Norėdami įsigyti patikusius kvietimus atlikite šiuos žingsnius:
1. Įsidėkite pasirinktus kvietimus/jų priedus į krepšelį;
2. Jeigu turite nuolaidos kupono kodą, įveskite jį;
3. Tęskite apsipirkimą užsakymo puslapyje suvesdami reikiamą informaciją;
4. Pereikite prie apmokėjimo. Prekes galite apmokėti pavedimu, el.bankininkyste arba kreditine kortele.


5. Patvirtinkite užsakymą. Po patvirtinimo gausite el. laišką su užsakymo informacija.
6. Gavę užsakymą susisieksime su Jumis nurodytu el. paštu.

KAIP GALĖČIAU PASINAUDOTI NUOLAIDŲ KUPONU?

Nuolaidų kuponą galite panaudoti įrašydami jo kodą į nuolaidos laukelį pirkimu metu. Nuolaidų kuponai turi skirtingus galiojimo laikus, kurie nurodomi siuntimo metu. Nuolaidų kuponu galima pasinaudoti tik vieną kartą. Kuponas galioja ir prekėms su nuolaida.

KAIP GALIMA UŽSAKYTI KVIETIMUS SU INDIVIDUALIU DIZAINU?

Pirmiausia prašome pateikti užklausimą pasiūlymui gauti.
Norėdami užsisakyti individualaus dizaino kvietimą surašykite pagrindinę informaciją apie kvietimus ir jų priedus į individualaus dizaino užklausimo formą.
Susisieksime su Jumis per 1 – 2 darbo dienas nuo užklausimo gavimo dienos.

AR ĮMANOMI TIK SMULKŪS PAKEITIMAI SIŪLOMUOSE KVIETIMŲ?

Kvietimo detalės gali būti keičiamos pagal Jūsų pageidavimus. Mūsų siūlomi kvietimai, jų spalvos ir detalės gali būti keičiamos ir pritaikytos prie Jūsų šventės stiliaus. Visus Jūsų klausimus galite siųsti el.paštu info@popierine.lt arba pateikti užklausimą per individualaus dizaino užklausimo formą.

Atsiunčiami tekstai spaudai yra galutiniai ir mūsų nekoreguojami. Pagal atsiųstus tekstus yra paruošiamas ir suderinamas projektas spaudai. NEATSAKOME UŽ JŪSŲ ATSIŲSTUOSE TEKSTUOSE ESANČIAS KLAIDAS.

AR DIRBATE SU JURIDINIAIS ASMENIMIS IR SĄSKAITOS FAKTŪROS YRA IŠRAŠOMOS?

Taip, sąskaitos yra išrašomos kiekvienam apmokėtam užsakymui.

Pristatymas ir grąžinimas

KOKIU BŪDU PREKĖS YRA PRISTATOMOS?

Prekės yra siunčiamo per Lietuvos paštą, pašto terminalus arba kurjerius į visus Lietuvos miestus.

AR GALIMA KVIETIMUS GRĄŽINTI?

Grąžinami kvietimai ir jų priedai nupirkti tik popierine.lt svetainėje ir jeigu nebuvo gaminti pagal individualų užsakymą. Grąžinti arba keisti į kitą prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo dienos; grąžinama prekė negali būti naudota, sugadinta; ji turi atitikti savo prekinę išvaizdą bei kartu su grąžinama preke turi būti pateikta išrašyta sąskaita.
Esant prekės grąžinimui  siuntimo išlaidų nedengiame.
Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

AR SIUNČIATE PREKES Į UŽSIENĮ?

Taip, kvietimai ir jų priedai gali būti siunčiami į užsienį. Dėl siuntimo į užsienį išlaidų ir sąlygų –  individualus susitarimas.

KOKIA SIUNTIMO KAINA?

Siuntimo kaina priklauso nuo siuntos svorio. Prekės siunčiamos registruotu paštu, kurjeriu arba per LP Express terminalą.

PER KIEK LAIKO PREKĖS YRA PRISTATOMOS?

Prekės išsiunčiamos per 3 dienas nuo užsakymo pagaminimo dienos. Kvietimų spaudos darbų atlikimo terminas: 5 – 7 d.d. Individualaus dizaino užsakymams – pagal susitarimą. Prekės dažniausiai gaunamos  per 3 – 5 darbo dienas.

Privatumo politika

Norėdami sėkmingai įvykdyti užsakymą – mums yra reikalinga Jūsų asmeninė informacija – vardas bei pavardė, pristatymo adresas, asmeniniai kontaktai – elektroninis paštas bei telefono numeris.

Teisingai užpildę asmeninę informaciją būsite garantuoti, jog siunta Jus pasieks, užsakymas bus suderintas ir įvykdytas. Minėta informacija yra griežtai konfidenciali ir jokiu būdu neplatinama tretiesiems asmenims. Mes gerbiame Jūsų privatumą.