Apie mus

Vestuvinai bei proginiai išskirtiniai kvietimai – mūsų hobis. Popierine.lt  internetinė parduotuvė, kurioje išskirtiniai kvietimai laukia Jūsų šventės. Taip pat esame dizaino studija.

Teikiame tik aukščiausio lygio paslaugas ir užtikriname kokybę kiekvienam klientui. Jaunieji, besiruošiantys didžiausiai gyvenimo šventei yra mūsų prioritetas. Todėl svarbi yra kiekviena detalė.

Tikimės, kad tarp pateikiamų kvietimų šablonų atrasite Jums tinkamiausią variantą. Jeigu kartais atsitiktų priešingai – pritaikysime kvietimo spalvas, šriftą prie Jūsų šventės akcentų.

Kvietimams naudojame tik kokybišką dekoratyvinį popierių, kuris suteikia elegancijos ir prabangos kvietimams. Kiekvienas kvietimo maketas yra nuodugniai aptariamas su Jumis ir priderinamas pagal poreikius. Jei turite idėjų, puiku! Visas jas įgyvendinsime Jūsų išskirtiniame kvietime. Mūsų tikslas – kvietimai būtų ne tik gražūs atvirukai, tačiau taptų mielais prisiminimais įvykusios šventės.

Visada esame pasiruošę bendradarbiauti, todėl jeigu turite kitų pageidavimų, mielai laukiame Jūsų žinutės bei pastabų.

Mes specializuojamės:

  • vestuviniai kvietimai, atvirukai, vestuvinės stalo kortelės, vestuviniai padėkos atvirukai, vestuviniai vokai, kita vestuvinė spaudos atributika;
  • proginiai kvietimai – gimtadienio kvietimai, kvietimai į vaiko gimtadienį, jubiliejiniai kvietimai, išskirtiniai kvietimų vokai;
  • krikštynų kvietimai, krikšto tėvelių išskirtiniai kvietimai, stalo kortelės, krikštynų kvietimų vokai;
  • lazeriu pjauti atvirukai, vestuvinės dekoracijos, šventinė atributika. Pjauname ir graviruojame lazeriu fanerą, medį, organinį stiklą, putoplastą, popierių. Gaminame išskirtinius guminio pado ir karšto vaško antspaudus, monogramas.

Dėkojame, kad radote laiko aplankyti mūsų interneto svetainę!

Nuoširdžiai,
popierine.lt