„Rustic“ vestuvės, lazeriu!

Lietuvių tarpe „Rustic“ stiliaus vestuvės tampa vis populiaresnės. Ne išimtis ir šie 2017 metai. Tiesioginis žodžio „Rustic“ vertimas iš anglų į Lietuvių kalbą reiškia „Kaimiškas“, taigi tai daug ką ir pasako. Grožis slypi paprastume ir tradicijose. Šio stiliaus vestuvės neatsiejamos nuo lauko gėlių, smulkių medinių dekoravimo detalių, rankinio darbo paprastų papuošimų. Taigi daugiau apie vestuvinius kvietimus ir vestuvines dekoracijas „Rustic“ stiliumi ir pakalbėsime. Let’s cut with laser!

rustic vestuves

Vestuviniai kvietimai „Rustic“

Kvietimuose vyrauja  storesnės gramatūros 220 – 300  gsm. kraft popierius. Dažnai jis būna klijuotas kartu su dekoratyviniu popieriumi, perrištas baltais neriniais bei lininiais siūlais. Kvietimai nėra apkrauti dideliu teksto kiekiu. Galimi „Rustic“ stiliaus spaudos ornamentai, bei mažos lazeriu pjautos medinės detalės. Kuriant kvietimo stilių patariama remtis vienu akcentu. Pavyzdžiui, šis mūsų darbas – nerinukas su išpjauta širdele, perrištas lininiu siūlu:

rustic kvietimas

Puikiai tinka ir mediniai kvietimai, išgraviruoti ir išpjauti lazerio pagalba. Vienas tokių mūsų darbų:

medinis-vestuvinis-kvietimas

Stalo dekoracijos ir susodinimo lentelės

stalo korteles

Stalo kortelės gali būti išpjauti skaičiai iš popieriaus, kartono, medžio. Tai ne tik informacija, bet ir gražus stalo puošybos akcentas.

Vestuvių torto dekoracijos

Vienas pagrindinių šventės akcentų yra tortas. Taigi, kodėl jo nepapuošus išskirtine individualia dekoracija? Papraščiausias būdas yra lazeriu pjautos medinės dekoracijos: tai gali būti lazeriu išpjauti vardai, vardų inicialai, simboliai arba monograma.

torto dekoracija

Palinkėjimų medis

palinkejimu medis

Leiskite vestuvių svečiams palinkėjimus pateikti stilingai. Palinkėjimai gali būti kabinami kaip pjautos medinės širdelės ar popieriniai lapeliai su keliais gražiais žodžiais.

Vestuvių šventės planas, molberto stiliumi. Lentos raidžių tikslumas išgaunamas lazeriu išpjaustant raidžių ir simbolių trafaretus ir juos nudažant norima spalva. Gali būti ir klijuota išpjautos medinės raidės ant paviršiaus, suteikiant trimatį efektą. Tai puiki vieta sudėti šventės akcentus ar norimą informaciją.

rustic-lenta

Vestuvinių žiedų dėžutės

ziedu dezute

Vestuvinės dėžutės gali būti apvalios, stačiakampės, dažytos įvairiomis spalvomis, lazeriu graviruotu tekstu arba simboliais.

Tai tik dalelė idėjų, kuriomis galime papuošti vestuves. Jei tik turite savo idėją, būtinai pasidalinkite ja su mumis ir mes pasistengsime ją įgyvendinti. Graviruojame ir pjauname lazeriu akrilą, medį, fanerą, popierių. Atliekame giluminį medžio, akrilo, gumos graviravimą guminiams ir karšto vaško antspaudams, monogramoms. Graviravimo ir pjovimo formų detalės gali būti ypač smulkios.

popierine.lt

vestuviniai kvietimai