Vestuviniai kvietimai 2017

Galima sakyti, kad 2016-ųjų metų vestuvinis sezonas jau į pabaigą, pralėkęs kaip visada smagiai ir greitai. Gražių vestuvių būta, daug gražių vestuvinių kvietimų išdalinta. Šiandien norime papasakoti apie ateinančių metų vyrausiančias vestuvinių kvietimų tendencijas ir madas.

Kvietimų folijavimas

Kas tai yra folijavimas? Folijavimas naudojamas tuomet, kai vestuviniams kvietimams norima suteikti metalizuoto paviršiaus bei prabangos įspūdį. Populiariausios ateinančių metų spalvos auksinė ir sidabrinė, kurios siejamos su išskirtinumą ir prabangą simbolizuojančių brangiųjų metalų, aukso bei sidabro, spalvomis. Norite prabanga alsuojančių kvietimų? Tuomet folijavimas yra puikus pasirinkimas!

Aukso spalvos kvietimai

Akvareliniai

Akvarelės dizaino vestuviniai kvietimai buvo vieni iš labiausiai šiltų kvietimų tipų 2016 metais. Ir visai ne be priežasties! Akvarelė yra puikus būdas pridėti spalvų ir tekstūros vestuvių kanceliarijai, patobulinant paprastą dizainą. Puikiai galite suderinti kvietimų bei šventes aplinkos ar sezoninių palečių spalvas – ar tai būtų apelsinų oranžine rudens spalva, o gal mėlyna vestuvėms paplūdimyje.

Akvareliniai kvietimai

Gamtos elementų/ Kaimiško ir miško stiliaus

Vestuviniais kvietimai su gamtos elementais labiausiai buvo madingi prieš gerus porą metų, tačiau šiai dienai irgi nėra praradę populiarumo. Kaimiško stiliaus vestuviniuose kvietimuose dominuoja rudos kartoninės spalvos popierius bei intensyvios natūralios  gamtos žalios, baltos ir rudos spalvos. Dažnai dizainas yra derinamas su nėrinių, medienos tekstūra ar miškų peizažais. Šie išskirtiniai kvietimai dažniausia pasirenkami, jeigu vestuvių šventė yra planuojama gamtoje arba miškų apsuptyje esančios sodyboje.

Gamtos elementų kvietimas

Minimalistiniai

Vis dar labai populiarus, nesenstantis ir akį traukiantis kvietimų dizainas. Minimalizmas, kaip ir mene, nėra iššaukiantis, tačiau pabrėžiantis esmę ir paprastumą. Dažniausia minimalistinio dizaino kvietimuose dominuoja aiškus tekstas bei keli smulkūs elementai. Nors jie yra minimalistiniai, tačiau elegantiški ir visada išskirtiniai.

Minimalistinis kvietimas

Kvietimai su nuotraukomis

Kaip jau minėjome, vestuvių šventės detalės yra ypač svarbios. Vienas iš populiariausių kvietimų paskutinius metus yra su jaunųjų nuotrauka. Nuotraukos visada atspindi atitinkamą nuotaiką, todėl vestuviniai kvietimai dažniausiai alsuoja romantiška meilės aura…

Kvietimas su nuotrauka

Vestuvės, kitaip nei kitos didelės šventės, būna tik kartą gyvenime, todėl ši šventė turėtų būti nepamirštama. Tam, kad vestuvės būtų įsimintinos, skiriamas ypatingas dėmesys visoms detalėms ir be abejo, vestuviniams kvietimams.

Daugiau idėjų kvietimams galite rasti popierine.lt vestuvinių kvietimų galerijoje.